ul. Polna 22 A, 05 – 084 Leszno | telefon: 22 299 20 05; biblioteka@gminaleszno.pl

Wystartowała 4. edycja konkursu „Czytanie to latanie”!

Data publikacji: 14/08/2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4. edycji powiatowego konkursu „Czytanie to latanie”, organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Ożarowie Mazowieckim – Bibliotekę Powiatową dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, we współpracy z bibliotekami publicznymi z: Błonia, Izabelina, Kampinosu, Leszna, Łomianek, Starych Babic.

W tym roku, do konkursu zapraszamy uczniów klas VI-VIII. Wystarczy napisać „List do ulubionego pisarza z pomysłem na nową książkę”, następnie przynieść pracę do jednej z bibliotek publicznych powiatu warszawskiego zachodniego lub wysłać na adres e.krupa@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl, do 14 października.

Do wygrania wartościowe nagrody – vouchery na swobodne loty w tunelu aerodynamicznym, sponsorowane przez firmę Flyspot oraz widokowy lot samolotem nad Warszawą.

Wszystkim życzymy wysokich lotów!

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno

ul. Polna 22 A,
05 – 084 Leszno

tel: 22 299 20 05
biblioteka@gminaleszno.pl