ul. Polna 22 A, 05 – 084 Leszno | telefon: 22 299 20 05; biblioteka@gminaleszno.pl

Relacja z rajdu “Odjazdowy Bibliotekarz”

Data publikacji: 20/06/2023

Po raz ósmy wyruszyliśmy rowerami z Biblioteki Publicznej w Lesznie z naszymi Czytelnikami i amatorami aktywnego spędzania wolnego czasu do Puszczy Kampinoskiej. Pojechaliśmy przez Karpaty do Zamczyska, gdzie podczas krótkiego postoju poznaliśmy historię tego miejsca.

Następnie dojechaliśmy do Środowiskowego Domu Samopomocy w Łubcu, gdzie Gospodarze poczęstowali nas kawą, herbatą i pyszną zupą.

Na świeżym powietrzu, pod wiatą odbyło się spotkanie z pisarką Mirą Białkowską, która bawiła nas nutą i słowem, prezentując m. in. bogaty zbiór swoich fraszek.

Najmłodszych uczestników Odjazdowego Bibliotekarza zabawiała animacjami p. Magda Bogucka. Współorganizatorem rajdu był Zespół Sportowo-Rekreacyjny w Lesznie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia, a szczególnie panom Stanisławowi Wrzesińskiemu i Tomaszowi Majowi za pomoc w sprawnej organizacji.

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno

ul. Polna 22 A,
05 – 084 Leszno

tel: 22 299 20 05
biblioteka@gminaleszno.pl