ul. Polna 22 A, 05 – 084 Leszno | telefon: 22 299 20 05; biblioteka@gminaleszno.pl

Przerwa na wspólne czytanie

Data publikacji: 08/02/2021

Drodzy czytelnicy, dziękujemy, że wzięliście razem z nami udział w akcji “Przerwa na wspólne czytanie” Kinder Mleczna Kanapka.  Książki, które zostały podarowane w trakcie trwania zbiórki trafią do małych bibliotek w całej Polsce. Organizator akcji uzupełni podarowane książki o kilka nowych tytułów, którymi nasi czytelnicy też będą mogli się niebawem cieszyć.

 

Kinder Mleczna Kanapka. Książki od organizatora: Magiczne Drzewo. Czerwone krzesło, Supercepcja. Początek, Supercepcja. Podwójny spicek, Hela Foka. Historie na fali.

 

Otrzymaliśmy również od organizatora dwie wygodne pufy do czytania.

pufy z akcji Przerwa na czytanie

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno

ul. Polna 22 A,
05 – 084 Leszno

tel: 22 299 20 05
biblioteka@gminaleszno.pl