ul. Polna 22 A, 05 – 084 Leszno | telefon: 22 299 20 05; biblioteka@gminaleszno.pl

„Mój ulubiony bohater literacki”

Data publikacji: 31/01/2022

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pod patronatem Wójta Gminy Leszno “Mój ulubiony bohater literacki”.

Konkurs jest skierowany do czytelników Biblioteki Publicznej Gminy Leszno – na prace przedstawiające bohaterów wypożyczonych książek czekamy do 18 lutego w Bibliotece w Lesznie oraz Filiach w Czarnowie i Zaborowie.

Do pracy należy dołączyć Oświadczenie Rodzica.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu.

Konkurs polega na wykonaniu ilustracji przedstawiającej jednego lub kilku bohaterów dowolnej książki wypożyczonej w Bibliotece Publicznej w Lesznie, Filii w Czarnowie lub Filii w Zaborowie w czasie ferii zimowych, w okresie od 31 stycznia do 11 lutego 2022 r.

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno

ul. Polna 22 A,
05 – 084 Leszno

tel: 22 299 20 05
biblioteka@gminaleszno.pl