ul. Polna 22 A, 05 – 084 Leszno | telefon: 22 299 20 05; biblioteka@gminaleszno.pl

Laureaci konkursu plastycznego „Stop pijanym kierowcom”, „Narkotyki kradną życie – Nie daj się wciągnąć”, „Stop przemocy-Reaguj” nagrodzeni

Data publikacji: 04/12/2020

Pierwszego grudnia zaprosiliśmy do Biblioteki Publicznej w Lesznie laureatów, gdzie wójt gminy Leszno – Pan Grzegorz Banaszkiewicz oraz pełnomocnik wójta ds. profilaktyki rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii – Pani Mirosława Dziadkiewicz podziękowali im za udział w konkursie i zmierzenie się z niełatwym tematem. Organizatorzy oraz jury docenili walory prac konkursowych, jasny przekaz tematu oraz duże zaangażowanie wykonawców. Nagrodami były tablety, słuchawki i głośnik ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz książka „Konspiracja i Powstanie w Kampinosie” Józefa Krzyczkowskiego od Biblioteki. W wyniku współpracy organizatorów, księgozbiór Biblioteki wzbogacił się o wartościowe pozycje książkowe z zakresu terapii uzależnień. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Bożena Sulik

Dyrektor Biblioteki

 

fot. Agnieszka Kowalska

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno

ul. Polna 22 A,
05 – 084 Leszno

tel: 22 299 20 05
biblioteka@gminaleszno.pl