EUROPA MAŁO ZNANA – spotkanie podróżnicze

Data publikacji: 13/09/2021

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie podróżnicze

Tym razem odwiedzimy nieznane miejsca Europy – z dala od utartych szlaków!

18 września (sobota) o godz. 16.00 w bibliotece w Lesznie

Zapomnijmy o wieży Eiffla, Koloseum czy Akropolu. Tym razem poznamy miejsca w Europie… o których mało kto słyszał. Podczas spotkania zawędrujemy do miasteczka milionerów, dzielnicy hippisów, tajemniczego podziemnego cmentarza, dowiemy się gdzie znajduje się głowa dinozaura z planu filmu “Park Jurajski” oraz poznamy miasteczko, w którym co 10 lat mężczyźni zapuszczają długie włosy i brody. Zapraszamy na nietypową wycieczkę po Europie!

PROWADZENIE – MICHAŁ SZULIM

• autor bestsellerowej  książki “Miejsce za miejscem”, czyli podróże małe i duże” (2017) oraz jej kontynuacji (2019);
  • wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 800 koncertów,
  • podróżnik, dziennikarz Radia Dla Ciebie,
  • współpracownik pisma podróżniczego “All Inclusive”,
  • twórca bloga www.MiejsceZaMiejscem.pl

Po spotkaniu będzie można kupić obie książki autora z autografem.