ul. Polna 22 A, 05 – 084 Leszno | telefon: 22 299 20 05; biblioteka@gminaleszno.pl

Cyfrowe narzędzia przydatne przy tworzeniu drzewa genealogicznego – WARSZTATY STACJONARNE

Data publikacji: 05/11/2021

Zapraszamy na warsztaty “Cyfrowe narzędzia przydatne przy tworzeniu drzewa genealogicznego”. Warsztaty poprowadzi Małgorzata Jaskólska-Zduńczyk 20 listopada (sobota) o godz. 10.00 w Bibliotece Publicznej Gminy Leszno.

Dla kogo?

Warsztaty są skierowane do osób dorosłych zainteresowanych historią swojej rodziny, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu obsługi komputera.

Czego się można dowiedzieć?

Przedstawione zostaną bazy, w których można poszukiwać danych metrykalnych, programy do tworzenia drzew genealogicznych, aplikacje ułatwiające organizację danych i plików na urządzeniach cyfrowych oraz narzędzia do przechowywania danych w chmurze.

Zapisy w bibliotece.

Zajęcia organizowane są w ramach projektu Spółdzielnia Otwartej Edukacji w Bibliotece. Projekt ten koordynuje Fundacja Centrum Cyfrowe.

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Biblioteka Publiczna Gminy Leszno

ul. Polna 22 A,
05 – 084 Leszno

tel: 22 299 20 05
biblioteka@gminaleszno.pl